EYESHIELD

Naszą wielką misją jest uświadamianie społeczeństwa na temat wpływu światła na zdrowie oraz zapewnienie skutecznej ochrony przed światłem niebieskim. Tak właśnie powstało EyeShield.

Twórca marki Sebastian Kilichowski pracując jako robotyk na hali produkcyjnej samochodów w Szwecji doświadczył na własnej skórze jak sztuczne światło z lamp rozregulowało jego stan zdrowia oraz poziom energii. Zrobił obszerny research i okazało się, że jest mnóstwo badań naukowych potwierdzających, że światło jest najsilniejszym regulatorem rytmu dobowego, z którym każdy żywy organizm jest połączony. Uświadomił sobie, że każdy z nas zasługuje na to aby dowiedzieć się jak duży wpływ ma na nas światło i rozpoczął swoją misję zakładając EyeShield.

Tak właśnie rozpoczęliśmy działalność w maju 2019 oferując nasz sztandarowy produkt – okulary blokujące światło niebieskie w wersji NightShield, która jest najskuteczniejszą ochroną na rynku. Dostaliśmy mnóstwo pozytywnych komentarzy o tym, jak okulary poprawiły sen, poziom energii oraz zniwelowały uczucie przemęczenia oczu. O EyeShield zaczęło się robić co raz głośniej.

Jako, że okulary w wersji NightShield zakłada się tylko na 4h przed snem ludzie zaczęli do nas pisać, że przydałaby się ochrona również w ciągu dnia podczas pracy przed komputerem i sztucznym oświetleniem. Zainspirowało nas to aby wprowadzić drugą wersję okularów blokujących światło niebieskie na dzień – DayShield. Pracowaliśmy nad technologią i tym sposobem na nasze pierwsze urodziny w maju 2020 odbyła się premiera DayShield, okularów które blokują 40% światła niebieskiego i są dedykowane do noszenia w ciągu dnia w zamkniętych pomieszczeniach.

Zaczęły spływać do nas pozytywne opinie na temat nowego produktu i jego pro-zdrowotnego wpływu na zmniejszenie przestymulowania od pracy przy sztucznym świetle. Ludzie, którzy mieli NightShield i DayShield pisali, że okulary znacząco wpłynęły na jakość ich życia. Upewniło nas to, że misja jaką obraliśmy jest słuszna i potrzebna.

Obecnie pracujemy nad wprowadzeniem nowych produktów związanych z regulacją rytmu dobowego oraz ulepszamy obecne rozwiązania. Chcemy wejść na rynki zagraniczne aby cały świat dowiedział się o świetle oraz o Polsce. Tu, gdzie wszystko się zaczęło.

Zapraszamy do wspólnej podróży i szerzenia wraz z nami idei stworzenia utopii technologicznej, gdzie technologia nie szkodzi i da się z niej korzystać w bezpieczny sposób. Dołącz do rewolucji i opowiedz osobom, na którym Ci zależy o świetle i rytmie dobowym. Daj im nową perspektywę i spraw, że ich życie stanie się lepsze. Zasługują na to. Razem mamy większą siłę i jesteśmy w stanie realnie zmienić świat.

Dziękujemy za zaufanie. Gdyby nie Ty nie byłoby nas tutaj.

Dziękujemy, że jesteś z nami!


Zespół EyeShield

Martyna
Obsługa klienta
Sebastian
CEO, Twórca Eyeshield
Mateusz
Dyrektor Techniczny
Wiktoria
Inżynier produkcji
To top