Materiały Prasowe

Chcesz aby twórca EyeShield Sebastian Kilichowski pojawił się w Twojej gazecie lub u Ciebie na podcaście:

Skontaktuj się z nami

CEO EyeShield Sebastian Kilichowski miał przyjemność wystąpić w roli eksperta na blogu Anny Lewandowskiej w serii „Droga do zdrowia”. Z artykułu można dowiedzieć się m.in., co się dzieje gdy nie śpimy za dobrze, jakie są problemy ze snem, jaki wpływ na sen ma światło, czym jest rytm dobowy oraz co zrobić by lepiej spać.

Zobacz więcej

Forbes zainteresował się tematem wpływu światła niebieskiego na ludzki organizm w efekcie czego powstał wywiad z twórcą EyeShield Sebastianem Kilichowskim, który ukazał się w październikowym wydaniu Forbes w roku 2020. Im więcej wiesz o świetle i jego wpływie na fizjologię człowieka, tym będziesz w stanie podejmować lepsze decyzje dotyczące zdrowia swojego i bliskich.

Podczas największych targów fitness w Polsce FIWE wygraliśmy pierwsze miejsce w konkursie na innowacje roku 2020. Nasze okulary blokujące światło niebieskie EyeShield zostały docenione i uznane za produkt wnoszący innowacyjną i unikalną wartość w branży fitness i wellness.

Zobacz więcej

Zostaliśmy docenieni przez Polish Businesswoman Awards, czyli konkurs organizowany dla świata kobiet sukcesu. Nasz produkt w postaci okularów z filtrem światła niebieskiego EyeShield wnosi dużą wartość dla kobiet biznesu poprawiając ich regeneracje i poziom energii aby były gotowe na kolejne wyzwania.

Zobacz więcej

Laureaci tytułu Zdrowa Marka Roku to najlepsze marki na rynku produktów i usług, liderzy w swoich branżach, precyzyjnie wyselekcjonowani przez znakomitych specjalistów i doceniani przez konsumentów. Jako zdobywcy nagrody Zdrowa Marka Roku potwierdzamy, że nasze produkty i usługi są najwyższej jakości, wprowadzające innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu zdrowie, niezawodność i zaufanie konsumentów. Nagrodzeni tytułem Zdrowa Marka Roku to firmy dla których najważniejszy jest Klient – jego zdrowie, komfort, bezpieczeństwo oraz satysfakcja. Rozwiązania oferowane przez Laureatów Zdrowej Marki Roku spełniają najwyższe standardy.

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Gazeta Wyborcza przeprowadziła wywiad z twórcą EyeShield – Sebastianem Kilichowskim na temat naszej misji jaką jest uświadamianie społeczeństwa i zapewnienie skutecznej ochrony przed sztucznym światłem niebieskim.

Zobacz więcej

Sebastian Kilichowski, twórca EyeShield znalazł się w grupie 17 osób z całej Polski, z którymi Robert Gryn nagrał inspirujący podcast z serii „LECIMY#”. W tym odcinku dowiesz się o misji EyeShield, świetle niebieskim, mitochondriach oraz dlaczego warto wystawiać się na naturalne światło.

Zobacz więcej

Marcin Osman, znany polski przedsiębiorca rozmawiał z Sebastianem Kilichowskim na temat projektu EyeShield. Zostały poruszone kwestie związane z zasadą działania okularów, misją przewodnią oraz strategią marketingową.

Zobacz więcej

Karolina Sobańska, jedna z najbardziej znanych podcasterek o zdrowiu w Polsce rozmawiała z Sebastianem Kilichowskim na temat światła i rytmu dobowego. Dużo informacji pojawiło się w odniesieniu stricte do kobiet.

Zobacz więcej

Przygody Przedsiębiorców to jeden z najpopularniejszych kanałów YouTube o biznesie. Sebastian Kilichowski na podcaście opowiedział w humorystyczny i luźny sposób o historii powstania EyeShield oraz marketingu, strategii a także trudach i przeciwnościach losu jakie musieliśmy pokonać aby być dziś tu gdzie jesteśmy.

Zobacz więcej

Press Kit

Materiały prasowe do pobrania takie jak logo,
zdjęcia oraz informacje dla mediów.

Pobierz paczkę
To top